Kanaďanka MacNeilová zaplavala na MS světový rekord na 100 metrů motýlek |  ČeskéNoviny.cz
Kanaďanka MacNeilová zaplavala na MS světový rekord na 100 metrů motýlek | ČeskéNoviny.cz

Milák doma překonal světový rekord na 200 metrů motýlek, Kubová byla  šestnáctá - Sport.cz
Milák doma překonal světový rekord na 200 metrů motýlek, Kubová byla šestnáctá - Sport.cz

Uprchlice Yusra Mardini vyhrála rozplavbu 100 m motýlek, na finále to ale  nestačilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Uprchlice Yusra Mardini vyhrála rozplavbu 100 m motýlek, na finále to ale nestačilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Americký plavec Dressel má patnácté zlato z mistrovství světa - iDNES.cz

Svěcená znovu zlepšila český rekord. Na stovce motýlek byla dvanáctá |  iSport.cz
Svěcená znovu zlepšila český rekord. Na stovce motýlek byla dvanáctá | iSport.cz

Phelps stlačil čas na 100 m motýlek pod 50 vteřin a vzal si rekord zpět -  iDNES.cz
Phelps stlačil čas na 100 m motýlek pod 50 vteřin a vzal si rekord zpět - iDNES.cz

Tyden.cz | FINA nezveřejní oficiální záběry finiše 100 metrů motýlek

Kanaďanka MacNeilová zaplavala na MS světový rekord na 100 metrů motýlek -  Sport.cz
Kanaďanka MacNeilová zaplavala na MS světový rekord na 100 metrů motýlek - Sport.cz

Daniel Gracík se stal juniorským mistrem Evropy na 100 metrů motýlek!

Tyden.cz | Svěcená na MS podruhé vylepšila český rekord v motýlku

Phelps opět zabodoval. Kdyby byl na MS v Kazani, bral by zlato - Deník.cz

Šílený Maďar Milák vydrtil rekord ve Phelpsově disciplíně, Kubová šestnáctá  | iSport.cz
Šílený Maďar Milák vydrtil rekord ve Phelpsově disciplíně, Kubová šestnáctá | iSport.cz

Ústecké plavání slaví úspěch | Žít Ústí

Phelps porazil na 100 metrů motýlek Čaviče ve světovém rekordu - Sport.cz

Jazzmani přivezli z Prahy sedm medailí - Žatecký a lounský deník

To byl čardáš! Maďarský teenager smazal Phelpsův rekord na oblíbené trati |  iSport.cz
To byl čardáš! Maďarský teenager smazal Phelpsův rekord na oblíbené trati | iSport.cz